نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال 

آرم اعتماد زرین پال


سامانه فروش آسان تاسیسات

 

 

 

منبع کویل دار افقی و عمودی- تمام ظرفیتها

  • ارسال سریع سفارش

    ارسال سریع سفارش

  • محصولات اورجینال

    محصولات اورجینال

  • تحویل با پیک

    تحویل با پیک

منابع کویل ­دار (Domestic Hot Water)، مخزنی است جهت تامین آب گرم بهداشتی که برای گرم کردن آب سرد ورودی شهر استفاده می کند. این آب گرم، در داخل کویل حرارتی از چند شاخه لوله رفت و برگشتی گردش نموده و پس از تبادل حرارت با دیوار لوله های آن از کویل خارج می گردد.تبادل حرارت انجام شده باعث گرم شدن لوله (مسی، استیل، ... ) شده در نهایت منجر به گرم شدن آب سرد خاج لوله که آن را احاطه کرده است می شود.

50 تا 10000 لیتر

درجه حرارت مناسب آب

درجه حرارت آب گرم مصرفی معمولا در 50-60 درجه سانتیگراد به مصرف کننده می رسد. این آب نباید در دمایی کمتر از 50 درجه سانتیگراد ذخیره شود، علت این امر رشد باکتری به نام لژیونلا می باشد که در دمای 25 تا 50 درجه تکثیر می گردد. لذا دمای مناسب جهت منابع کویل دار بالای این مقدار می باشد.البته در مواردی که در بالا بودن دمای آب مصرفی محدودیت دمایی وجود داشته باشد پیشنهاد می شود با مخلوط آب سرد و گرم این مهم را برآورده نموده تا موجب رشد باکتری نام برده نگردد.

انتخاب نوع منبع کویل دار

انتخاب منابع کویل دار بر اساس محل مصرف و نوع مصرف به دو دسته کلی افقی و ایستاده تقسیم می شود. منابع کویل دار گاهی دارای یک کویل و بعضا دارای دو کویل حرارتی هستند. در انتخاب نوع منبع کویل دار، فضا و ابعاد موتورخانه مهمترین عامل می باشد و بسته به محدودیت های موتورخانه این منبع انتخاب می گردد.

جنس مخزن

جنس منبع کویل دارعموما از ورق گالوانیزه می باشد اما در صورت استفاده از ورق سیاه (فشارهای بالاتر) داخل منابع را با پوشش اپوکسی می­ پوشانند. ضخامت ورق فولادی بکار رفته در منابع نیز بر حسب فشار کاری دستگاه، دمای کاری و ضریب خوردگی آب بر اساس استاندارد مخازن تحت فشار محاسبه می‌شود. این مخازن در دو نوع عمودی و افقی بر حسب محل نصب آنها بکار گرفته می‌شود.

سلام و خسته نباشید
ضمن تشکر از پیگیری مستمر شما یک سوال داشتم که ممنون میشم به من پاسخ بدین
ما در ساختمانمون موتورخونه قدیمی داریم که دیگش فولادیه با مشعل بیصدا که از خودتون خرید کردیم.
منبع اب دوجدارست که در حال حاضر پوسیده شده و داره هی نشتی میده
حالا سوال اینجاست که دوباره دوجداره سفارش بدم یا منبع کویل دار
اینطور که مشخصه منبع کویل دار نگهداری و تعمیراتشم آسان تره .
فقط نگرانیم از بابت گرفتگی کویل هست ؟ آیا کویل اینها زود میگیره ؟
ممنون میشم

سلام. من یک مخزن 1000 لیتری ایستاده از شما خریداری کردم, میخوام بدونم 200 لیتری ها رو افقی هم میسازید ؟
شماره تماس من هم دارین لطف کنید تماس بگیرید.

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید