نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال 

آرم اعتماد زرین پال


سامانه فروش آسان تاسیسات

 

 

 

فن کوئل LG 5 محصول وجود دارد

 • ( 0 نظر )
  ( 0 نظر )

  فن کویل زمینی ال جی (گلدیران)، با طراحی باریک و زیبای بدنه، فضای کمی را اشغال می کند و در ظرفیت های 300 تا 900 CFM تولید می شود. فن کویل های زمینی ال جی (گلدیران)، برای استفاده در منازل، هتل ها و اماکن اداری مناسب می باشند.

 • ( 0 نظر )
  ( 0 نظر )

  فن کویل کاستی چهارطرفه ال جی (گلدیران) از طراحی خاص و فشرده جهت به حداقل رساندن ارتفاع قسمت داخلی، بهره می برد و فضای کمی را در بالای سقف کاذب اشغال می کند و در ظرفیت 300 تا 1200 CFM تولید می شود. فن کویل های کاستی چهار طرفه ال جی (گلدیران)، وزن کمی دارند و یکی از برترین مزیت های آنها نسبت به محصولات مشابه عملکرد فوق کم صدا و بدون لرزش آنها می باشد.

 • ( 0 نظر )
  ( 0 نظر )

  فن کویل سقفی توکار ال جی (گلدیران) ، به گونه ای طراحی شده است که در برابر اشتعال و حرارت مقاومت بالایی داشته باشد. فن کویل های سقفی توکار ال جی (گلدیران) با فشار استاتیکی پایین، دارای طراحی زیبا و  ابعادی کوچک می باشند که فضای کمی را اشغال می نمایند و براحتی در سقف کاذب تعبیه می شوند. این فن کویل ها در ظرفیت های 300 تا 2200 CFM تولید و به بازار عرضه می...

 • ( 0 نظر )
  ( 0 نظر )

  فن کوئل دیواری ال جی ( گلدیران) با طراحی ساده ، ظریف و زیبا، مناسب برای نصب بر روی دیواری همراه با ترموستات داخلی و ریموت کنترل بی سیم می باشد.فن کوئل دیواری ال جی ( گلدیران)در سه ظرفیت 300 ، 400 و 600 cfm تولید می شود.

 • ( 0 نظر )
  ( 0 نظر )

  فن کویل سقفی کانالی ال جی (گلدیران) با فشار استاتیکی بالا، به گونه ای طراحی شده است که در برابر اشتعال و حرارت مقاومت بالایی داشته باشد. فن کویل های سقفی کانالی ال جی (گلدیران) با فشار استاتیکی بالا، حداقل ابعاد می باشند و در سقف کاذب تعبیه می شوند. این فن کویل ها در ظرفیت های 1200، 1600 و 2000 CFM تولید و عرضه می شوند.